تبلیغات
رازهای موفقیت در زندگی
لینکدونی - لینک های جالب از سراسر وب

US5 Persian Fans
سیستم تبادل لینک باکس رایگان برای وب مسترها
ااااااا چه قدر جووووووووووووک؟!!!!!!!!!
خفن ترین عکس ها و کلیپ ها از سراسر دنیا
همه عکس های و مطالب زیبا در ایمیل شما
عکس- جوك- موزیک- فیلم- نرم افزار
۞ عجب عکس های توپیه!!! ۞
وای!!!!!!!! اینجوریشو دیگه ندیده بودم!!!!
سیستم تبادل لینک باکس رایگان برای وب مسترها
ارسال لینكهای جالب توسط شما برای لینكدونی ...
ادامه - آرشیو لینکدونی ...

آمار وبلاگ

امروز :
دیروز :
این ماه :
ماه قبل :
کل :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
تعداد صفحات :

قالب وبلاگ

8 نكته برای افزایش مهارتهای تلفنی

به او تلفن كنید

هرگاه متوجه عشق آتشین زنها به تلفن و نقش حیاتیش در زندگی آنها شدید،خواهید توانست آن طـور كـه سـزاوار و شـایـسـتـه است به طرف تلفن رفته و مكالمات خود را با بردباری و تبحر انجام دهید و نه بصورتی آزار دهنده و خسته كننده.

فراگیری روشهای برخورد متبحرانه با مكالمات تلفنی می تواند تفاوتهای بین یك رابـطـه معمولی را با یك رابطه آتشین مخشص نماید. اگر می خواهید با صحبت به قلب او نفوذ نمایید، ممكن است لازم باشد برخی از این صحبتها پای تلفن انجام گیرد.

در ادامه 8 نكته جهت بهبود مهارتهای تلفنی را مشاهده می كنید.

1- چیزی برای گفتن داشته باشید

اگر شما تماس می گیرید، مطمئن شوید كه مطلب خاصی برای گفتن داشته باشید - چیزی كه او علاقمند به شنیدنش باشد. تماس برای دعوت كردن او برای گردش،لباسی كه قرار است در میهمانی بپوشید و بیان اینكه از مدل موی او خوشتان می آید، همگی می توانند آغازگر های خوبی برای مكالمه باشند. ( بخصوص بخش مدل مو )

2- به مكالمه خود جنبه شخصی دهید

بسیاری از مـردان از ایـن گـله دارنـد كه تلفن خیلی غیر شخصی است، در حالیكه برای اغلب زنان تلفن یكی از شخصی ترین ابزارهای ارتباطی محسوب می گـردد. زنـها فقط برای درخواست تاكسی از تلفن استفاده نمی كنند. آنها هنگام استفاده از تـلفـن هیچ موضوعی را آنقدر شخصی به شـمار نـمی آورنـد كـه نـتـوان در مـوردش صـحبت نمود و ساعتها در مورد اسـرار زنـدگی، دوران بـچگی و دیگر مسائل احساسی تلفنی به بحث و گفتگو می نشینند.

اگرچه ممكن است شما آمادگی صحبت درباره احساس درد عمـیـق ناشـی از تـصـادف سگتان با یك ماشین نداشته باشید. با اینحال مراحلی وجود دارد كه با طی نمودن آنها می توانید با مكالمه خود با او جنبه شخصی تر ببخشید.

در خلال صحبت، سعی كنید به عكسی از او نگاه كنید. دیدن صـورت وی هنگاه مكالمـه ممكن است باعث گردد احساس پیوستگی بیشتری نسبت به او نـمـوده و كـمی بازتـر عمل نمایید.


نوشته : گرگرات در شنبه 22 دی 1386 نظرات ( ) - لینک مطلب


جست و جو در سایت
 

 

آرشیو
موضوعات
آخرین مطالب ارسالی
نویسندگان
لینک دوستان
 

ابر برچسب
 

 

 

All Right Reserved By www.Tempha.com (طراح قالب)